Szkolenia. Przed pierwszym kadrem

Lista już niemal domknięta – pozostało jeszcze kilka miejsc dla tych, którzy decyzje zawsze odkładają na ostatnią chwilę. W środę zaczynamy!

Choć też z kamerą - tym razem to obrazek z warsztatów dla pracowników reklamy. Mamy nadzieję, że środowe szkolenie będzie co najmniej równie efektywne.
Choć też z kamerą – tym razem to obrazek z warsztatów dla pracowników reklamy. Mamy nadzieję, że środowe szkolenie będzie co najmniej równie efektywne.

Jak zwykle uczestnicy zjadą niemal z całej Polski. Będą między innymi przedstawiciele Nowego Pomorza, Tygodnika Krapkowickiego i Tygodnika Siedleckiego. Przyjadą przedstawiciele Wielkopolski z Gazety Jarocińskiej i Małopolski z Przełomu.

Na podstawowe pytanie: czy warto było pokonać kawał świata, by spędzić trzy warsztatowe dni w Zakopanem – odpowiedź poznamy już w piątek, wkrótce po wręczeniu ostatniego certyfikatu uczestnictwa. Mam nadzieję, że w naszej zakładce “Opinie” przybędzie parę pozytywnych wpisów.

Podobnie jak podczas poprzedniego warsztatu dla pracowników działów reklamy (Sprzedając z algorytmem czyli jak zdobyć klienta w gazecie lokalnej) – będziemy opisywać na tej stronie to, co dzieje się każdego dnia zajęć.

Sięgając po kamerę

Warsztat dla dziennikarzy i operatorów telewizji internetowych

26-28 marca 2014

Zakopane, Willa Karpaty, ul. Zwierzyniecka 8.

W cenę 500 zł. netto wliczone są koszty noclegów i pełnego wyżywienia. Dla członków redakcji zrzeszonych w Stowarzyszeniu Gazet Lokalnych – 5% zniżki.

Formularz zgłoszeniowy: warsztatmedialny.pl

Liczba uczestników ograniczona. O uczestnictwie zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Program szkolenia

Author : Józef Figura

Dziennikarz Tygodnika Podhalańskiego i trener, właściciel firmy szkoleniowej Warsztat Medialny. Prowadzi warsztaty dla dziennikarzy, pracowników mediów, ale także zajęcia dla studentów oraz uczniów. Właściciel sklepu internetowego ze sprzętem przydatnymi w dziennikarstwie i nie tylko.