Jak zdobyć klienta w lokalnej gazecie

Zapraszamy na marcowe szkolenie. Tym razem ze względu na duże zainteresowanie powtarzamy warsztat dla wydawców, pracowników działów reklam i promocji gazet lokalnych.

Po raz pierwszy to szkolenie przeprowadziliśmy w październiku. Zainteresowanie było duże, jednak nie wszystkim spasował termin. Dla tych, co nie mogli lub nie wiedzieli – dogrywka.

Rezerwację w Willi Karpaty już mamy, choć łatwo nie było – początek marca to świetny termin na narty, a najstarsi górale mówią, że śniegu nie zabraknie. Jeśli ktoś chciałby przedłużyć pobyt o weekend na nartach – najlepiej, by już umawiał szczegóły z panem Ryszardem, gospodarzem pensjonatu.

Szkolenie jednak przebiegać będzie z dala od narciarskich tras, chyba, że ktoś będzie miał ochotę na nocne szusowanie po zajęciach!

Będzie więc o najważniejszych pytaniach, które muszą paść podczas rozmowy z klientem oraz o najważniejszych argumentach, które powinien on zapamiętać. Jeśli do tego dodamy ćwiczenia z “szybkiej piłki”, czyli jak sprzedawać, gdy mamy 30 sekund na rozmowę – to chyba warto przyjechać do Zakopanego.
Jeśli ktoś chce dowiedzieć się jak wyglądał październikowy warsztat, polecam relacje z każdego kolejnego dnia, które umieściłem na naszym blogu. Najlepiej zacząć od początku: Budując swą markę czyli jak podejść klienta. Kolejny dzień to Pytaj i bądź partnerem w biznesie, a wreszcie Wdech na wizji i algorytm w reklamie.  Polecam też wywiad przeprowadzony z naszym trenerem i ekspertem Mariuszem Bilskim Nie wystarczy mieć nawijkę. Jeśli chcecie zapoznać się z opiniami uczestników po szkoleniach zapraszam do zakładki Warsztat opinii.

Formularz zgłoszenia

SPRZEDAJĄC Z ALGORYTMEM

CZYLI JAK ZDOBYĆ KLIENTA W GAZECIE LOKALNEJ
Warsztaty dla pracowników działów reklamy i promocji gazet lokalnych
Zakopane, 5-7 marca 2014

Prowadzą:

Mariusz Bilski, trener biznesu, coach

Józef Figura, Tygodnik Podhalański

Warsztat odbędzie się w pensjonacie Willa Karpaty
Zakopane, ul. Zwierzyniecka 8 www.willakarpaty.com

Na zgłoszenia na stronie: www.warsztatmedialny.pl czekamy do 19 lutego. Cena: 500 zł. netto zawiera koszt noclegów, pełnego wyżywienia oraz materiałów szkoleniowych.

Dla przedstawicieli redakcji – członków Stowarzyszenia Gazet Lokalnych mamy 5% zniżki!

UWAGA! O uczestnictwie decyduje kolejność zapisów!

 

Author : Józef Figura

Dziennikarz Tygodnika Podhalańskiego i trener, właściciel firmy szkoleniowej Warsztat Medialny. Prowadzi warsztaty dla dziennikarzy, pracowników mediów, ale także zajęcia dla studentów oraz uczniów. Właściciel sklepu internetowego ze sprzętem przydatnymi w dziennikarstwie i nie tylko.