Szkolenia. Biznes w windzie czyli od czego jest wyobraźnia

Chcę przekonać, że warto się szkolić, być kreatywnym i nie pozostawać w tyle, gdy świat idzie do przodu.

Lista uczestników najbliższego szkolenia już jest kompletna. Po raz pierwszy na nasze warsztaty zgłosiło się aż 19 uczestników z całej Polski.

Przegląd Koniński i Przegląd Kolski, Tygodnik Skarżyski,  Tygodnik Starachowicki, Tygodnik Konecki, Gwarek, gazety podwarszawskiego wydawnictwa Mazowieckie To i Owo, Kurier Słupecki i Nowiny Krapkowickie, Głos Zabrza i Rudy Śląskiej, a wreszcie Czas Chojnic, Tygodnik Człuchowski i Tygodnik Podhalański – lista – moim zdaniem – jest imponująca i urozmaicona. Daje możliwość nawiązania nowych kontaktów i dzielenia się pomysłami. A to – jak wynika z poprzednich zajęć dla pracowników reklamy – dodatkowy atut. Do dziś pamiętam pomysł z konkursem, w którym główną nagrodą jest tona węgla. Choć na sali wydawał się nieco abstrakcyjny, okazał się strzałem w dziesiątkę, który wykorzystało wiele redakcji – włącznie z Tygodnikiem Podhalańskim. Co wyniesiemy z najbliższego warsztatu? Długopisy są, markery też, do tego w sumie pół tysiąca stron powielonych materiałów do rozdania plus dodatkowe kartki z ćwiczeniami. Ale także liczymy na idee, pomysły i kontakty.

Jak zapowiadaliśmy będzie to szkolenie bardzo konkretne. Jeśli chodzi o sprzedaż reklam to będziemy mocno ćwiczyć – także przed kamerą. O codziennych postępach i o tym co się dzieje na sali szkoleniowej będziemy relacjonować na naszym blogu. By oddać atmosferę i uchylić rąbka warsztatowej tajemnicy. Bo chcę przekonać, że warto się szkolić, być kreatywnym i nie pozostawać w tyle gdy świat idzie do przodu.

I wciąż jestem ciekaw jak wyjdzie nam ćwiczenie, w którym będziemy przekonywać klienta do siebie podczas 30 sekundowej podróży windą. Hm… Willa Karpaty ma co prawda piętro, ale tylko jedno i bez osobowego dźwigu. Ale – od czego jest wyobraźnia!

Author : Józef Figura

Dziennikarz Tygodnika Podhalańskiego i trener, właściciel firmy szkoleniowej Warsztat Medialny. Prowadzi warsztaty dla dziennikarzy, pracowników mediów, ale także zajęcia dla studentów oraz uczniów. Właściciel sklepu internetowego ze sprzętem przydatnymi w dziennikarstwie i nie tylko.