Zakopiańska majówka czyli jak przekonać klienta

Chcesz poprawić skuteczność sprzedaży reklam i łatwiej dotrzeć do klienta? Przyjedź na majówkę do Zakopanego i bardzo praktyczne szkolenia pod okiem trenera biznesu!

Tych, których stresują publiczne wystąpienia uspokajam – ćwiczenie przed kamerą nie jest obowiązkowe. Jednak polecam, bo zerknięcie na samego siebie podczas pracy to bardzo ważne doświadczenie. W końcu klient, z którym negocjujemy tak właśnie nas postrzega. Stąd, by osiągnąć sukces trzeba na siebie spojrzeć jego oczyma.

Zresztą, my też musimy nauczyć się oceniać klienta “na pierwszy rzut oka”, by dobrać odpowiednią taktykę postępowania. A tę będziemy ćwiczyć w praktyce, próbując przekonać lokalnego przedsiębiorcę do zareklamowania się w naszej gazecie.

Po raz pierwszy to szkolenie przeprowadziliśmy w październiku. Zainteresowanie było duże, jednak nie dla wszystkich wystarczyło miejsc. Zapraszamy więc tych, którzy nie mogli lub nie wiedzieli o naszym zjeździe.

A jeśli ktoś chce dowiedzieć się jak wyglądał październikowy warsztat – polecam relacje z każdego kolejnego dnia, które umieściłem na naszym blogu. Najlepiej zacząć od początku: Budując swą markę czyli jak podejść klienta. Kolejny dzień to: Pytaj i bądź partnerem w biznesie, a wreszcie: Wdech na wizji i algorytm w reklamie.  Polecam też wywiad przeprowadzony z naszym trenerem i ekspertem Mariuszem Bilskim: Nie wystarczy mieć nawijkę. Jeśli chcecie zapoznać się z opiniami uczestników po szkoleniach zapraszam do zakładki Warsztat opinii.

Formularz zgłoszenia

JAK ZDOBYĆ KLIENTA W GAZECIE LOKALNEJ

Warsztaty dla pracowników działów reklamy i promocji gazet lokalnych
Zakopane, 21-23 maja 2014

Prowadzą:

Mariusz Bilski, trener biznesu, coach

Józef Figura, Tygodnik Podhalański

Warsztat odbędzie się w pensjonacie Willa Karpaty
Zakopane, ul. Zwierzyniecka 8 www.willakarpaty.com

Na zgłoszenia na stronie: www.warsztatmedialny.pl Cena: 500 zł. netto zawiera koszt noclegów, pełnego wyżywienia oraz materiałów szkoleniowych.

Dla przedstawicieli redakcji – członków Stowarzyszenia Gazet Lokalnych mamy 5% zniżki!

UWAGA! O uczestnictwie decyduje kolejność zapisów!

Author : Józef Figura

Dziennikarz Tygodnika Podhalańskiego i trener, właściciel firmy szkoleniowej Warsztat Medialny. Prowadzi warsztaty dla dziennikarzy, pracowników mediów, ale także zajęcia dla studentów oraz uczniów. Właściciel sklepu internetowego ze sprzętem przydatnymi w dziennikarstwie i nie tylko.