Program partnerski – prosty sposób, by zarobić

Właściwie nie problem dziś zastosować te narzędzia, by porównać choćby kredyty gotówkowe. Tak działa program partnerski.

Przygotowana przez Bankier.pl porównywarka może być zastosowana przez każdego. Wystarczy odpowiedni kod i możemy ją wkleić u siebie. Prostota to jedna z podstawowych zalet programu partnerskiego czyli afiliacji.
Czy program partnerski zamiast tradycyjnych banerów to także dobry sposób na zarabianie w internecie przez media lokalne? Oczywiście! Tylko spróbuj.

Polega on na tym, że jako właściciel bloga czy wydawca portalu otrzymujesz prowizję od każdego klienta pozyskanego przez bank czy firmę ubezpieczeniową lub sklep za pośrednictwem twojej strony. Wystarczy, że kliknie on w okienko baneru lub porównywarkę, a potem skorzysta z kredytu, konta, umówi się za jazdę próbną wymarzonym samochodem. Za każdą z tych akcji możesz dostać prowizję. Tyle, że nie liczoną w groszach, ale sięgającą od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych.

Możesz do tego dodać tekst, zachętę czy profesjonalną analizę. Oczywiście odradzam tanie sztuczki, nachalną reklamę i naciągactwo. Może w taki sposób zyskasz jedną prowizję, ale stracisz tysiąc czytelników. Gra nie warta świeczki.
Dla przykładu prezentuję jeden z  widgetów. To porównywarka kredytów gotówkowych.
Wydaje się skomplikowany do wprowadzenia? Nic bardziej mylnego. Wszystkie dane porównywarki pochodzą od samych banków, a kliknięcie wybranej propozycji kieruje na ich strony. To od samego klienta zależy, którą pożyczkę wybierze.  Jako wydawca dostaniesz prowizję od każdej podpisanej za jego pośrednictwem umowy.

A dlaczego taka porównywarka nie miałaby się pojawić w zakładce twojego portalu?

Prezentowany program partnerski Bankier.pl to tylko jedna z wielu możliwości. Jest dostępny także między innymi program Trade Tracker: Zarabiaj więcej na swojej stronie www!
Zarejestruj się w TradeTracker – najszczelniejszym systemie afiliacyjnym w Polsce
Jeśli klikniesz i zapiszesz się ze swoją stroną za pośrednictwem linku do któregoś z tych programów to dasz także i mi zarobić. Zanim zaczniesz sam zarabiać.

Spodobało się? Nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować. Wystarczy kliknąć w link i samemu przekonać się jak to działa.

Author : Józef Figura

Dziennikarz Tygodnika Podhalańskiego i trener, właściciel firmy szkoleniowej Warsztat Medialny. Prowadzi warsztaty dla dziennikarzy, pracowników mediów, ale także zajęcia dla studentów oraz uczniów. Właściciel sklepu internetowego ze sprzętem przydatnymi w dziennikarstwie i nie tylko.