Kubki termiczne z nadrukiem – oto kilka rzeczy, o których trzeba pamiętać przed zakupem

Szukasz produktu, który wywoła uśmiech zadowolenia na twarzy klienta? W takiej sytuacji sięgnij po sprawdzone i bardzo funkcjonalne kubki termiczne z nadrukiem. To świetny gadżet reklamowy, który przypadnie do gustu zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Dowiedz się, o czym pamiętać przed jego zakupem.

Kubek termiczny z własnym nadrukiem to bardzo skuteczny nośnik reklamy. Jest uniwersalny i sprawdza się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Nie wiesz, na co zwrócić uwagę przed zakupem? Poznaj te podpowiedzi!

Kubki termiczne z logo – jakie wybrać?

Wybór odpowiedniego kubka termicznego z logo nie jest prostym zadaniem. Każdą propozycję warto rozważyć i zastanowić się, czy na pewno przypadnie do gustu odbiorców i ułatwi im codzienne życie. Zanim podejmiesz decyzję, zwróć uwagę na:

  • pojemność kubka termicznego z nadrukiem

Na krótkie wycieczki świetnie sprawdzi się małe naczynie, jednak jeśli chcesz, żeby Twoje artykuły promocyjne towarzyszyły klientowi także w dalekich podróżach, to sięgnij po modele o pojemności 400 lub 500 ml. W takim kubku zmieszczą się przynajmniej dwie porcje kawy!

  • sposób zamykania naczynia

Kubki termiczne z logo, które są dostępne na rynku, mogą być otwierane na kilka sposobów. Najwygodniejsze są modele z przyciskiem “push open/close”. Pod pokrywą takiego naczynia jest wygodny ustnik, który zapobiega poparzeniom ust.

W przypadku innych gadżetów, aby je otworzyć, trzeba przesunąć zasuwkę na wieczku. To bardzo wygodne rozwiązanie i doskonale sprawdza się w podróży samochodem.

  • materiał, z którego wykonano kubki termiczne z własnym nadrukiem

Aby produkt był trwały, musi być wykonany z wysokiej klasy materiałów. W tym przypadku postaw na kubki wykonane ze stali nierdzewnej. To tworzywo nie pochłania zapachów, jest odporne na uderzenia i szorowanie, a do tego zapobiega przenikaniu temperatury napoju na zewnątrz.

Kubki termiczne na zamówienie to doskonały pomysł na to, żeby podarować odbiorcom coś wyjątkowego i personalizowanego, możesz je zamówić na: https://www.opengift.pl/reklamowe-kubki-termiczne-z-nadrukiem/.

Nadruki na kubkach termicznych – na co zwrócić uwagę?

Kubki termiczne z nadrukiem to wizytówka Twojej firmy. Musisz zadbać o to, żeby gadżety miały nienaganny wygląd i ciekawy design, który przyciągnie nowych klientów. Na początek wybierz odpowiednie akcesorium. Na rynku dostępne są:

  • kubki w bambusowej obudowie – doskonałe do branży ekologicznej,
  • naczynia klasycznej czerni – wyglądają bardzo elegancko,
  • produkty z kolorowymi dodatkami – przyciągają uwagę i świetnie sprawdzają się, jako upominek dla dzieci.

Następnie dobierz odpowiednią metodę znakowania. Najlepiej sprawdzi się ta, która gwarantuje, że nadruk nie zetrze się, mimo mycia w zmywarce i codziennego użytkowania, czyli grawer wykonany techniką laserową. Dzięki tej nowoczesnej metodzie na obudowie naczynia powstanie delikatne wgłębienie, które sprawi, że całość będzie wyglądać bardzo profesjonalnie i elegancko.

Nieco mniej odporne na ścieranie są grafiki wykonane metodą sitodruku lub tampodruku, przy czym te sposoby jako jedyne umożliwiają stworzenie wielokolorowych nadruków. Jeśli masz kolorowy logotyp lub chcesz wykorzystać w reklamie różne barwy, to zdecyduj się na te techniki znakowania.

Pamiętaj także o tym, żeby projekt nadruków na kubkach termicznych był przygotowany zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na stronie drukarni.Znajdziesz tam dokładnie informacje o:

  • formacie pliku,
  • kolorystyce grafiki,
  • określaniu kolorów według Pantone.

Dostosuj swój plik do wymagań, aby uniknąć kłopotów z przycięciem nadmiernej ilości tekstu lub zdjęcia. Powodzenia!