Skuteczne akcesoria reklamowe – pufy kostki z Twoim nadrukiem

pufy kostki

Dobrej reklamy nigdy za wiele! Prowadząc firmę, na pewno zdajesz sobie sprawę, jak wielka tkwi w niej moc.

Wyróżnić się spośród konkurencji i zapaść w pamięć potencjalnym klientom wcale nie jest łatwo. Rollupy, potykacze, ścianki reklamowe to must have, jednak czasami to zbyt mało, aby uczynić stoisko interesującym. Aby zwrócić uwagę na Twoje stanowisko na targach branżowych lub w innym wydarzeniu, w którym uczestniczy Twoja marka, potrzebne będzie coś bardziej pomysłowego, np. pufy kostki.

Oryginalne pufy kostki wyróżnią Twoje stoisko

Targi – mnóstwo firm chcących pokazać swoje możliwości i mnóstwo ludzi, o których owe marki będą zabiegać. Zauważ, że wiele stoisk w zasadzie, niewiele różni się od siebie. Często jest to ścianka, rollup, stolik, a na nim miska krówek z logo, aby zachęcić do rozmowy.

Nawet jeżeli ktoś ma do zaoferowania naprawdę ciekawy produkt, czy usługę, nie będzie miał komu przedstawić atutów swojej oferty, jeżeli nikogo nie zainteresuje samo stoisko!

Przygotowanie stoiska tak, aby przykuwało uwagę to element. tzw. show trade marketingu, czyli po polsku, marketingu targowego. Jak więc wyróżnić się na targach, aby przyciągać ludzi?

Sporo zyskać, modyfikując sam kształt stoiska. Standardowo jest to boks, ale oryginalność jest kluczowa, aby wzbudzać zainteresowanie w ludziach odwiedzających targi. Jak już wspomnieliśmy, rola potykaczy czy rollupów jest nieoceniona, jednak na targach mogą one wręcz utonąć w morzu tego samego rodzaju akcesoriów innych firm.

Pufy kostki reklamowe to bez wątpienia element, który ubarwi każde stoisko. Można nadrukować na każdej z nich logo firmy, bądź umieszczać na pufie po 1 literze, aby Tworzyły nazwę firmy dopiero gdy ustawimy je obok siebie. Uwaga – nadruk musi być spójny z identyfikacją wizualną Twojej marki. Kostki możesz układać w dowolnych konfiguracjach – ustawiać z nich słupki, piramidy czy inne konstrukcje: cokolwiek, co harmonizuje z Twoją firmą!

Dodatkowym atutem jest fakt, że taka kostka reklamowa wcale nie musi mieć… formy kostki. Dostępne są również inne kształty, np. walce czy prostokąty. Połączenie firmowych puf różnych kształtów może dać ciekawy efekt, co również może przemówić na Twoją korzyść.

Marketing firmy – dlaczego warto zdecydować się na pufy kostki?

Oryginalność, to nie jedyny atut opisywanego akcesorium reklamowego. Ludzie, którzy aranżowali już niejedno stanowisko targowe, z pewnością docenią ich lekkość. Oprócz tego pufy są poręczne, przez co nie stanowią problemu w transporcie jak i przy przenoszeniu.

Puf z nadrukiem firmowym nie tylko znakomicie się prezentuje, ale może pełnić także funkcję praktyczną, służący jako miejsce do siedzenia, gdy ktoś będzie potrzebować chwili odpoczynku. Pufy, są bardzo wygodne!

Kostki idealnie sprawdzą się nie tylko na targach. Będą świetnym nośnikiem reklamy również w trakcie festiwali, koncertów czy na stoiskach promocyjnych podczas imprez sportowych. Gdy akurat w kalendarzu nie ma żadnego wydarzenia branżowego, można wykorzystać je jako ciekawy element dekoracyjny w siedzibie firmy.